Tip van de dag

Laatste Update: 29 november 2016

Tip van de dag #50: Yoga oefeningen voor je gezondheid

Wanneer je last hebt van je spieren, rugpijn of te veel stress is het een goede tip om Yoga in je leven te integreren. Het is een geweldige manier om je gezondheid op alle vlakken te verbeteren. Sinds ik zelf 3x per week een aantal yoga oefeningen doe ben ik van mijn rugpijn afgekomen.

Heb je zelf ervaring met Yoga of Pilates? Laat het mij weten door hieronder een reactie achter te laten.

[hana-flv-player video="http://optimalegezondheid.s3.amazonaws.com/videos/tip-van-de-dag/tip-van-de-dag-50.mp4" width="640" height="360" description="yoga oefeningen voor je gezondheid player="5" autoload="true" autoplay="false" loop="false" autorewind="true" /]

Afvallen kan ook makkelijk zijn!

Ontdek het geheim om 5-10 kilo puur overtollig buikvet kwijt te raken in minder dan 28 dagen tijd


OVER DE AUTEUR:

Robert Jan Hendriks

Robert Jan Hendriks (RJ) is de oprichter en drijvende kracht achter OptimaleGezondheid. Zijn missie is om Nederland gezonder te maken door middel van kleine slimme aanpassingen in je leefstijl! Hij heeft zelf jarenlang te kampen gehad met gezondheidsklachten en helpt mensen naar een gezonder leven via de blog, trainingen, workshops en boeken.


Aanbevolen artikelen voor jou: 


Laat hieronder een reactie achter:

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met

{"email":"Email address invalid","url":"Website address invalid","required":"Required field missing"}

Anderen bekeken ook: 

0 Shares
Tweet
Pin
Share