In het 1e deel van het mini cursus anti stress hebben we het gehad over waarom het zo belangrijk is om je stress niveaus onder controle te krijgen. Want teveel stress heeft als gevoel dat de ketting breekt en gezondheidsklachten naar boven komen. Maar toch is het heel lastig om met stress leren om te gaan en in het drukke leven van nu ontkomen we er bijna niet meer aan.
[pullquote]Door gericht stress te counteren is het mogelijk om stress dramatisch uit je leven te verbannen.[/pullquote]
In het tweede onderdeel richten we juist op ‘’time management = zelf management’’. Ik heb de laatste jaren veel gestudeerd en seminars bezocht over dit onderwerp en ben tot een aantal zeer interessante ontdekkingen gekomen wat betreft stress en time management.


Waar ik achter ben gekomen is dat mensen die hun tijd effectief benutten en er veel uit halen vele malen minder stress en zorgen aan hun hoofd hebben. Vooral ‘’slecht time management’’ veroorzaakt veel stress.
Klik hieronder om te beginnen met ‘’Time Management = Zelf Management’’
OptimaleGezondheid.com Training: Mini stress cursus 101, deel 2!
Als je problemen hebt met het openen, neem dan zo snel mogelijk contact met mij op en stuur ik je de documentatie op. Heb je zelf nog aanvullingen op tips? Laat dan hieronder een reactie achter!
Je mag dit deze cursus met iedereen delen, dus “tweet” of “like” dit artikel hieronder:)
[MOWPOP id="128"]